Güzelliğe Tıkla Logo

Hakkımızda

2010 yılından bugüne internet üzerinden “Güzellik ve Sağlık Ürünleri” pazarında dürüstlük, saygı ve kalitesinden ödün vermeden hizmet veren GuzelligeTikla.com, dünyaca ünlü markaları, en iyi parfüm, makyaj ve kozmetik seçeneklerini en uygun fiyatlara bulabileceğiniz bir alışveriş deneyimi sunuyor.

GuzelligeTikla.com, %100 orijinal ürün ve son kullanma tarihi garantisi altında satışa sundugu ürünler ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile sizlere guvenli alisverişin keyfini yaşatıyor.

GuzelligeTikla.com, 10.000’e yakın ürün yelpazesiyle Türkiye’de bu sektörde en geniş ürün veritabanlarından birine sahip olması, binlerce üründe aynı gün kargo, taksit ve kapıda ödeme seçenekleri ile sizlere avantajlı alışverişin farkını yaşatıyor.


Müşteri Hizmetleri

%100 müşteri memnuniyet politikamız gereği müşterilerimizin tüm sorunları ve yorumları bizim için oldukça önemli ve değerlidir.

Hizmet ve urunlerimizle ile ilgili soru, öneri, şikayet ya da memnuniyetinizi bize iletebilirsiniz. Tüm yorumlarınız değerlendirmeye alınarak en hızlı şekilde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

GuzelligeTikla.com Müşteri Hizmetleri info@guzelligetikla.com adresi ve 0212 210 48 10 no’lu musteri hizmet hatti ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Müşterilerimizin %99'u
verdiğimiz hizmeti beğeniyor!

Aktiva Kozmetik İlaç Sağlık Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. Copyright © 2010-2018 Tüm Hakları Saklıdır.