Güzelliğe Tıkla Logo

Diğer :

 • Kargo ücreti, siparişteki ürün adedi farketmeksizin
  5,90 TL'dir. (Aras Kargo ile)
 • Kapıda ödeme seçeneğinde kargo ücreti 9,90 TL'dir.
 • Aynı gün kargo
 • Bilgi al
 • Earth Mama C-Mama Healing Salve - Doğum Sonrası Onarıcı Merhem 30 ML

  Henüz yorum yazılmamış
  Sadece 139,00TLKDV
  DAHİL
  Fiyatı Düşünce Haber Ver
  Miktar : Stokta Mevcut

  Earth Mama C-Mama Healing Salve - Doğum Sonrası Onarıcı Merhem 30 ML

   
  Vücudumuz, inanılmaz bir şekilde doğal olarak iltihaplı ve döküntülü yaraları kapatmaya, kanamayı durdurmaya, enfeksiyonu iyileştirmeye ve oluşan yara izlerini iyileştirmeye tasarlanmıştır. Ancak bazen doğanın mükemmelliği bir yardim eline ihtiyaç duyar.
   
  Bu devrimci ürün, tüm klinik testlerden geçmiş % 100 doğal maddeler içeren, C vitamini, temel yağ asitleri ve amino asit bakımından zengin bir urundur. Doğru hücre yenilenmesi ve yara onarımı için tüm gerekli besinleri içerir.
   
  Özellikle sezaryen yaraları, diğer cerrahi yaralar, eskiden oluşmuş yaralar, çatlak izleri, iltihaplı döküntüler ve yanık izleri için formüle edilmiştir.
   
  C-Mama Healing Salve™ ile cildinizin doğal yapısını güçlendirin.
   
  Ürün İçeriği
   
  Organik zeytinyağı, Bir vitamin deposu olan zeytinyağı A, D, E ve K vitaminlerini içermektedir. Bu vitaminler hücreleri yeniler, dokuları ve cildi besler. Yeni ve henüz oluşmakta olan yara ve çatlakların minimize edilmesini kolaylaştırır.
   
  Organik Ayni Sefa Extresi, yoğun onarıcı etkisi vardır. Antiseptiktir, bakterileri öldüren ya da çoğalmalarını önleyen bir ajandır. Cildi besler kurumasını ve çatlamasını önler. Temizleme özelliği vardır, tahriş etmeden ve iyice temizler. Cildi yumuşatır ve esneklik verir. Sindirime yardımcıdır.
   
  Organik St. John's wort(Sari Kantaron) extresi, fitoterapide kullanılan bitkilerin “yıldızı” olarak kabul edilen St. John’s Wort bitkisinin özleri, deneysel ve klinik çalışmalarda çok çeşitli etkiler göstermektedir.
   
  • İltihap giderici,
  • Yatıştırıcı,
  • Yara iyileştirici,
  • Ağrı kesici,
  • Antiseptik özellikleri vardır.
   
  Organik Gotu Kola Extresi, Gotu Kola üzerine yapılan araştırmalarda, sağlıklı ve güzel görünümlü bir cilt, diğer bağ dokuları, lenf dokuları, kan damarları ve hücre zarı üzerinde önemli etkileri olduğu bulunmuştur.Bu bitki yaraları iyileştiren ve iltihap giderici etkileri olan çeşitli glikozitler içermektedir.
   
  Bu bileşiklerden asiaticosides’ler sağlıklı bir cilt için gerekli olan lipit ve protein oluşumunu teşvik etmektedirler. Gotu Kola, doku gelişiminin çeşitli aşamalarını da olumlu yönde etkilemektedir.
   
  Bunlar arasında; yara veya ülserlerden sonra cilt veya derinin yenilenme işlemi olan keratinizasyon, dokuların onarılmasında ilk basamak olan kollajen sentezi, saç ve tırnak gelişimi ile kıkırdak onarımının desteklenmesi sayılabilir.
   
  Gotu Kola ayrıca, ikinci ve üçüncü derece yanıklarda da etkili bir şekilde kullanılabilmektedir. Araştırmalarda iyileşme süresinin ve yara izi diyebileceğimiz doku oluşumunun azaldığı gösterilmiştir.
   
  Candelilla (Balmumu), Cilt bakımı ürünlerinin yapımında (örn. Kremlerde), bir taşıyıcı ve dolgu maddesi ve iyileştirici görevini üstlenen maddeler gerekmektedir. Doğal kozmetik ürünlerinin temel taşıyıcı maddeleri, katı yağlar, balmumu(ve benzerleri), su, alkol ve bitkisel yağlardır.
   
  Organik jojoba yağı, Her cildin bakımı için kullanılır. Çatlaklar, küçük travmalar, hamilelikten sonra cilt sarkmasının önlenmesi ve giderilmesine yardımcı olur. Cildi yumuşatır. Kuru ciltleri nemlendirir. Hücre yenilenmesini destekler.
   
  Organik Kuşburnu Yağı, Organik kuşburnu, antiseptik özelliği vardır. Vitamin A yönünden zengindir. C,P,B1,B2 ve K vitaminleri ile kalsiyum,sodyum ve magnezyum mineralleri bulundurur. Cilt koruyucu ve hücre yenileyicidir.
   
  Lavanta yağı özel karışımı, sakinleştirici, rahatlatıcı ve yatıştırıcı etkisi vardır. Antioksidan ve antiseptiktir. İltihaplanmayı önler. Aynı zaman da hücre yenileyicidir.
   
  Papatya yağı, anti-spazmatik ve sakinleştiricidir. Ağrı dindirici ve iltihap giderici özelliği vardır.
   
  Altin Out Yağı, vücudu metallerden arındırır, iltihaplı hastalıkları iyileştirir ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Deri hastalıkları ve her türlü alerjiye karşı etkilidir.
   
  Tamanu yağı, cildi soymadan nazikçe temizler ve iyi bir nemlendiricidir.
   
  Deniz Akdikeni Yağı, E vitamini ve A provitamini açısından zengin olduğu için aranılan bir bitkidir. Cildi yumuşatır ve korur.
   
  Çay Ağacı Yağı, antibakteriyel ve antiseptic özelliğinin yanında, yara kapatıcı özelliğe sahiptir.
   
  Vitamin E, güçlü bir antioksidandır.Hucre yapısının bozulmasını engeller.Yaraların iyileşmesini hızlandırır. Cildi elastikiyetini verir ve güzelleştirir.
   
  Vitamin C, vücudun çoğu dokusuna sağlamlığını veren kolajenin üretiminden alyuvarların işlemesine kadar çok sayıda görevi vardır. bakteri toksinleri veya enfeksiyonlara, yaralanma gibi etkenlere karşı konulması için önemlidir.

  Earth Mama Bottom Balm - Doğum Öncesi Genital Bölge Kremi 60 ML
  83,90TL
  Earth Mama Body Butter - Doğum Öncesi Vücut Çatlak Bakım Losyonu 240 ML
  117,80TL
  Earth Mama Happy Mama Body Wash - Doğum Öncesi Vücut Şampuanı 160 ML
  66,95TL
  Earth Mama New Mama Bottom-Doğum Sonrası Genital Bölge Sprey 120 ML
  83,90TL
  Earth Mama Natural Stretch Oil -Doğum Öncesi Doğal Çatlak Yağı 120 ML
  109,32TL
  Weleda Stretch Mark Massage Oil-Çatlak Önleyici Masaj Yağı 100 ML
  185,60TL
  3M Nexcare Cold Hot Maternity Compress Göğüs Jeli 2'li
  44,92TL
  Earth Mama Angel Baby-Emzirme Dönemi Göğüs Ucu Bakım Kremi
  142,38TL

  Müşterilerimizin %99'u
  verdiğimiz hizmeti beğeniyor!

  Aktiva Kozmetik İlaç Sağlık Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. Copyright © 2010-2018 Tüm Hakları Saklıdır.